huarache-cz-barefoot

Přirozená chůze

Barefoot sandále Huarache poskytují dostatek prostoru prstům, takže pomáhají udržet přirozenou nožní klenbu. Jsou tenké a ohebné, aby noha mohla reagovat na terén a prsty zabrat, když je potřeba.

Váha

Barefoot sandály Huarache podporují chůze naboso bez starostí. Chodidlo chrání podrážka vážící pouze 60 gramů. Netřeba řešit ostré kameny, rozpálený asfalt ani těžký krok. Hrubší sandál s celkovou tloušťkou 5mm váží o pouhých 30 gramů více.

huarache-cz-vaha
huarache-cz-skladnost

Pružnost a skladnost

Podrážky jsou tenké a tak pružné, že je sbalíte do malé ruličky. Vejdou se všude! Můžete je použít i jako záložní obuv.

Voděodolnost

Podrážka a stélka jsou spojeny voděodolným lepidlem, proto v sandálech můžeš chodit i ve vodě. Huarache plavou, při nechtěném vyzutí je nemusíš hledat na dně.

huarache-cz-vodeodolnost
huarache-cz-paracord

Padáková šňůra

Tkanice, který drží sandál na noze, má super vlastnosti. Byl vytvořen jako šňůra pro padáky, má tedy vysokou nosnost (více jak ¼ tuny) a přitom je hladký. Pro svou všestrannost je využíván ozbrojenými silami po celém světě a byl použit i ve vesmíru při opravě Hubblova teleskopu. A teď je i na Tvých sandálech.

Propracovaná konstrukce

Sandále mají jednoduchou konstrukcí. Proto vydrží roky. Co se může pokazit na botě, která se skládá pouze ze tří částí? Nic moc. Ouška po stranách se při uvázání přizvednou, nedochází tak k poškození a opotřebení padákové šňůry. Jediné místo, kde dochází k opotřebení, je uzel pod palcem. Dodaný provázek je dost dlouhý, takže stačí uvázat nový uzel, zatavit zapalovačem a můžeš pokračovat.

huarache-cz-wings
huarache-cz-sole-podrazka

Podrážka

Podrážku jsem testoval déle než rok na různých površích. Neklouže a velmi pomalu se schází – vzorek Ti jen tak nezmizí. Můžeš si vybrat lehkou a ultra tenkou Vibram podrážku, hrubší horskou podrážku s protisměrným vzorkem nebo klasiku jejíž design byl v minulosti vyvinut a vyráběn pro firmu Adidas. Všechny vyrobili ve Zlíně!