Střihy pro tvůrce barefoot obuvi

Jak si maximálně zjednodušit šití barefoot bot? Po zakoupení střihu v tvé velikosti ti do mailu příjde potvrzení objednávky a její součástí i odkazy na stažení návodu a střihů.

 

Nejsi na to sama!

Během tvorby ti je k dispozici krátký video průvodce který tě provede konstrukcí střihu. Aby si věděla co k čemu přiložit. Dávej mu maximální pozornost. Pro úspěšné sešití a vyrobu bot, udělej spojení střihu opravdu tak jak je na videu!

 

Video průvodce si můžeš pustit už teď !

 

Jak pasují na kopyta?

To zjistíš v tomto článku. Ušil jsem střihy a natáhal / nacvikal je na různá kopyta ! Ověřil jsem tak že sedí na všechny velikosti i kopyta perfektně!

Jakou mám velikost ?

Velikost zjistíš pomocí tabulky a délky stélky tvého chodidla. Tabulku najdeš v Tabulka velikostí v detailu střihu. Klikni na střih, otevře se ti podstránka se střihem a tam klikni na Tabulka velikostí, vedle položky Popis.

 

 

Co by tě ještě mohlo zajímat?

Na TARA sandals můžeš zakoupit sady na vlastní výrobu barefoot sandálů. V sadě jsou veškeré potřebné nástroje, návody a materiály které potřebuješ. Samozřejmě je výroba i s video průvodcem.

Taky pracuji na nových podešvích a jednoduché konstrukci / stavebnicovém systému tenisek OH MY SHOES. I zde můžeš nakoupit sadu na výrobu tenisek, účastnit se kurzu a vytvořit si vlastní tenisky. A nebo se můžeš stát lektorem OMS a učit další lidi tvořit barefoot tenisky. Zajímá-li tě tento nový projekt, tak mi napiš na: dave@ohmy.shoes nebo zavolej na 771146560

Kožená sada na výrobu

Sada na výrobu pomocí které hravě vyrobíš kožené barefoot sandále pro celou rodinu. Obsahuje šablony pro děti i dospělé, materiály, nástroje a ilustrovaný návod.

Vegan sada na výrobu

Sada na výrobu pomocí které hravě vyrobíš  vegan barefoot sandále pro celou rodinu. Obsahuje šablony pro děti i dospělé, materiály, nástroje a ilustrovaný návod.

Péče o kůži

Deodorant obuvi, nastříkej do obuvi na stélku a podšívku. Nejedná se o péči svršku zvenku ale je to deodorant vnitřku. Umí desinfikovat, provonět a zároveň i vyživovat kožené podšívky.

 

 

Máš-li dotaz, napiš mi: dave@ohmy.shoes